18.02.2013 Прес-Релізи No Comments

Електоральні настрої виборців Києва в лютому 2013

В період з 9 по 12 лютого 2013 року Українська інформаційна служба провела власне дослідження громадської думки. Методом face-to-face інтерв’ю опитано 845 респондентів, що мешкають в місті Києві та мають право голосувати тут.

Вибірка є репрезентативною за ознаками статі та віку. Теоретична похибка вибірки (із ймовірністю 0,95 та без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 3,37%.

Згідно з результатами дослідження:

  • На питання про готовність взяти участь у виборах до міської ради Києва та міського голови Києва 75,2% респондентів відповіли ствердно, 14,2% – що  не планують брати участі у виборах, 10,6% – ще не визначилися.
  • На питання про те, яку із політичних сил на виборах до міської ради Києва виборці схильні підтримати, якщо б вибори відбулися в середині лютого, відповіді респондентів, які планують взяти участь у голосуванні, розподілилися наступним чином:
Рейтинг політичних партій, Київ, лютий 2013
  • Що цікаво, абсолютна більшість опитаних зовсім не знає або знає лише декількох депутатів зі складу чинної міської ради (31,6% та 54,9% відповідно). Знають майже всіх або знають більшість лише 13,5% опитаних.
  • На питання про те, кого із кандидатів на посаду київського міського голови виборці схильні підтримати, якщо б вибори відбулися в середині лютого, відповіді респондентів, які планують взяти участь у голосуванні, розподілилися наступним чином:
* в переліку також пропонувалися кандидатури Бондаренка В., Горбаля В.,Куйбіди В., Ляшка О., Пилипишина В., Салія І., Третякова О.
 
  • В той же час, 59,4% опитаних вважають, що усі опозиційні сили повинні узгодити кандидата на посаду міського голови Києва, 23,5% – що цього робити не потрібно, ще 17,1% обрали варіант «важко сказати».
  • Відповіді на питання про те, кого із кандидатів мали б висунути опозиційні сили, серед тих, хто вважає таке узгодження необхідним, розподілилися наступним чином:
  • Також опитані низько оцінили роботу сучасної міської влади. Цілком незадоволені її роботою – 46,7% респондентів, скоріше незадоволені – 37,6%. Частково задоволені або цілком задоволені лише 13% та 2,6% відповідно.

ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ ПОВНУ ВЕРСІЮ ЗВІТУ

Comments are closed.