Розробка і проектування

Всі ми знаємо, що навіть експромти є найкращими тільки тоді, коли вони добре продумані. Ми пропонуємо Вам свою допомогу у тому щоб продумати та розробити ті речі, яких Вам не вистачає – чи це цілісна стратегія та план виборчої кампанії, чи її окремі елементи.

Ми не віримо в силу окремо взятих супер-гасел, які народжуються стихійно. Наш підхід базується на вірі в логіку та науковий метод, а не в імпульсивні рішення. Тому кожну зі складових ми готуємо та перевіряємо на підставі спеціальних досліджень, узгоджуємо її з іншими. Такий спосіб проектування дозволяє Вам отримати продукт належної якості, прогнозованої результативності та в раціонально стислі терміни.

Ми надаємо послуги із розробки та проектування:

 • Всієї виборчої кампанії, що дозволяє оптимально врахувати та поєднати:
 1. Ваші цілі,
 2. Ваші можливості,
 3. Умови, в яких ці цілі необхідно досягнути

Розробка виборчої кампанії від УІС – це формулювання стратегії Вашого успіху, що передбачає різні сценарії перебігу виборчих перегонів, можливі дії конкурентів та забезпечує узгоджену роботу усіх складових, які працюють для здобуття переконливої переваги за підсумками остаточного підрахунку голосів.

 • Окремих складових кампанії, зокрема:
 1. Організаційної структури та плану її розгортання. Бо Вашу виборчу стратегію зможуть втілити лише ті люди, які є компетентними, вміють виконувати поставлені перед ними завдання та є правильно між собою організованими. І ці люди мають з’явитися вчасно.
 2. Бренд-буку кампанії, що передбачає повний комплекс візуалізації та символічного представлення кандидата. Сукупність символів, кольорів, форм повинні узгоджуватися з концепцією, програмою та стилем кандидата, чітко вирізняти його на фоні інших та бути зручними для використання в межах інформаційної кампанії у ЗМІ, польової роботи та на інших ділянках.
 3. Програми кандидата. Доступної та аргументованої. Яка відповідає очікуванням та створює очікування. Яка дозволяє вийти на рівень Вашої усвідомленої та стійкої, а не ситуативної підтримки.
 4. Проекту інформаційної кампанії. Чи може одна людина за вечір написати 10 статей у різні видання та придумати що кандидат має сказати зранку на теле-ефірі? Очевидно, що ні. Але саме так виглядає класичний робочий день відповідальних за інформаційну роботу у більшості виборчих штабів.  Ми ж пропонуємо Вам тематичне, організаційне та ресурсне планування Вашої інформаційної кампанії, що до зволить бути присутніми та впливати на інформаційний простір округу. Це дозволить отримати необхідну кількість контактів, з врахуванням особливостей сприйняття аудиторії кожного засобу інформації.
 5. Розбудови мережі прихильників. Виборець це не хтось абстрактний і десь далеко. Це конкретна людина, яка займається конкретними справами та живе на конкретній вулиці, в конкретному будинку. А своїх виборців треба знати, тримати на «олівці», знайти до кожного підхід, зацікавити, переконати. Ми розробимо для Вас систему розгортання та управління мережею прихильників, що дозволить це зробити.
 6. Цільових проектів – як цільових виборчі міні-кампанії, спрямованих на певні соціальні групи (жінки, студенти, рибалки, любителі шахів і т. д. – в залежності від реальної ситуації у виборчому окрузі). Цільові виборчі проекти з УІС – це спосіб створення міцних центрів прихильності у просторі виборців, які будуть підтягувати до себе та кристалізувати навколо себе усіх інших.
 7. Системи захисту результатів виборів. Вибори треба не лише виграти, свій результат також потрібно захистити. Є чотири кити, на яких тримається ефективний захист виборчих результатів – 1)кваліфіковані та віддані люди, 2)грамотна юридична стратегія, 3)ефективна організація процесу контролю, 4)використання сучасних технічних засобів. Ми допоможемо Вам створити свою систему на цих чотирьох китах.
 8. Матеріально-технічного плану та бюджету кампанії. Як вчать ще на уроках фізики у школі, «ніщо ні звідки не береться і нікуди не зникає». Кожен політичний задум потребує чіткого ресурсного підґрунтя. УІС пропонує фахові послуги із матеріально-технічного планування кампанії, бюджетування та налагодження систем управлінського та офіційного обліку.

Яку б із послуг блоку «Розробка і проектування» Ви не обрали, на виході Ви завжди отримуєте чіткий та вичерпний план у форматі «бери і роби».