Виборча кампанія / політичний проект “під ключ”

Українська інформаційна служба об’єднала досвідчених фахівців із управління та супроводу політичних проектів. Ми забезпечуємо повний комплекс із організації та управління політичним проектом або кампанією: від дослідження, розробки і проектування, до навчання фахівців, запуску організаційної структури, організації матеріально-технічного забезпечення, консультаційного супроводу кандидата, оперативного управління.

Співпраця в межах управління кампанією/проектами можлива у наступних форматах:

Складові кампанії «під ключ»

Якщо Ви хочете отримати будь-який елемент кампанії (організовану, професійну команду чи проект) вже готовим до роботи і при цьому не витрачати часу на його розробку, підбір та підготовку персоналу, організацію та запуск, і, при цьому, залишити поточне управління елементом за собою, тоді такий формат співпраці саме для Вас.

Оберіть складову кампанії із розділу «Розробка та проектування» або сформулюйте до нього свої вимоги, а ми зробимо все інше та подбаємо про те, щоб Ви отримали ефективний політичний інструмент.

Кампанія/проект «під ключ»

УІС пропонує Вам партнерство у реалізації Ваших політичних задумів. Ми впевнені у наших підходах, фахівцях та можливостях, тому готові взяти на себе відповідальність за повний цикл організації та управління Вашою виборчою компанією/проектом.

Ми завжди працюємо тільки на результат і винагороду отримуємо виключно за результат.