Повний звіт: опитування киян напередодні виборів 2013

Увага! Ціну знижено!

Приймати рішення про участь у виборах, обирати політичних союзників та планувати стратегію виборчої кампанії варто на підставі якісних соціологічних даних. Адже розуміння поточної ситуації та тенденцій її розвитку економить не лише час та гроші, але й емоційні та духовні сили.

Ми пропонуємо Вашій увазі розширений варіант звіту за дослідженням, яке було проведено Українською інформаційною службою в період з 9 по 12 лютого 2013 року у місті Києві.

Інформація, представлена в звіті, дозволяє зорієнтуватися у настроях та політичних вподобаннях киян, дізнатися про їхню оцінку різних сфер життя в місті Києві, рейтингах підтримки політичних партій та кандидатів на посаду міського голови Києва. Також Ви зможете отримати чітку картину того, які методи агітації дозволили вплинути на виборців партіям-переможцям на минулих виборах і навіть оцінити можливий вплив підкупу виборців на наступних виборах.

Із деякими витягами з цього дослідження Ви можете ознайомитися за наступним посиланням: «Електоральні настрої виборців Києва у лютому 2013».

ДЛЯ КОГО БУДЕ КОРИСНИМ ПОВНИЙ ВАРІАНТ ЗВІТУ?

 • Кандидатам-мажоритарникам до міської ради Києва
 • Кандидатам на посаду міського голови Києва
 • Керівникам та функціонерам штабів політичних партій
 • Політичним консультантам та координаторам виборчих кампаній
 • Політикам та громадським активістам, які цікавляться політичним життям Києва
 • Експертам та журналістам, які хочуть глибше зрозуміти та спрогнозувати майбутню виборчу кампанію до міської ради Києва та міського голови Києва

ЩО ПРЕДСТАВЛЕНО У ПОВНІЙ ВЕРСІЇ ЗВІТУ?

Повна версія звіту складається із трьох частин:

Розділ І. Динаміка підтримки політичних партій

Явище «партійності» є визначальним для сучасного політичного життя України. І кандидатам від партій, і кандидатам-самовисуванцям з цим фактором доведеться рахуватися. Повна інформація про динаміку підтримки політичних партій представлена у розділі І:

 • Рейтинги та антирейтинги політичних партій.
 • Рівень задоволеності роботою власної політичної сили у Верховній раді. Діаграма, що створена на базі відповідей респондентів про їх політичних вибір у 2012 році та їх оцінок роботи цієї сили у Верховній раді. Хто виправдав, а хто ні очікування своїх виборців?  І якою мірою?
 • Зміни політичних вподобань: 2012 => 2013. Як та в яких пропорціях виборці одних політичних сил стали прихильниками інших за менш ніж пів року?
 • Стабільність електорату політичних партій та «другий вибір» виборця. «Другий вибір» виборця – це відповідь на питання «За яку іншу політичну силу Ви б проголосували, якби Ваша політична сила не брала участі у виборах?». Він є важливим, оскільки дозволяє визначити до яких інших політичних сил (та потенційно мажоритарних кандидатів від них) виборці можуть/не можуть перейти в наслідок ефективно проведеної кампанії.
 • Прогнози максимального зростання рейтингу політичних партій за рахунок «другого вибору». Скільки максимально відсотків може набрати політична сила (мажоритарний кандидат від цієї політичної сили) враховуючи власний електорат + електорат, здобутий у конкурентів? І взагалі, за виборців яких конкурентів є сенс/немає сенсу боротися?
 • Досвід переможців виборів-2012:  які інструменти агітації використовували політичні сили, щоб «достукатися» до свого виборця і наскільки вони спрацювали? Наскільки відмінним було використання таких інструментів між різними політичними силами? Як скоригувати виборчий бюджет партії/мажоритарного кандидата, зважаючи на ці дані? Ви повторите стару стратегію чи оберете власні точки концентрації зусиль?
 • Демографічні портрети виборців політичних сил. Детальний порівняльний аналіз структури виборців усіх парламентських політичних сил за ознаками статі та вікової групи.

Розділ ІІ. Динаміка підтримки кандидатів на посаду міського голови

Вже декілька років Київ живе без міського голови. У кого є шанси ним стати, а в кого немає? Публічна підтримка якого із кандидатів посприяє, а якого нашкодить виборчій кампанії? Ви зможете прийняти аргументоване рішення, ознайомившись із інформацією з розділу ІІ:

 • Рейтинги та антирейтинги на посаду міського голови Києва. Проаналізовані рейтинги та анти рейтинги 13 потенційних кандидатів на посаду міського голови (Бондаренко В., Горбаль В., Гриценко А., Іллєнко А., Кличко В., Кужель О., Ляшко О., Попов О., Порошенко О., Пилипишин В., Салій І., Томенко М., Третяков О.). Також варто пам’ятати, що це публічні фігури, вплив яких на виборчий процес може бути дуже значимим, навіть якщо рішення про балотування на посаду мера вони не приймуть. Допоможе чи зашкодить Вам підтримка кожного з них?
 • Стабільність електорату кандидатів та «другий вибір» виборця. Хто виграє, якщо вибуде той чи інший із 13 кандидатів? Кому та в якій кількості перепадуть голоси Віталія Кличка?
 • Прогнози максимального зростання рейтингу кандидатів на посаду міського голови за рахунок «другого вибору». Якими є максимальні шанси окремих опозиційних кандидатів, якщо не буде узгоджено єдиної кандидатури на посаду міського голови Києва?
 • Демографічні портрети виборців кандидатів на посаду міського голови. Детальний порівняльний аналіз структури виборців усіх ключових кандидатів за ознаками статі та вікової групи.
 • Кандидат від опозиції – очікування киян. Чи вважають кияни доцільним, щоб опозиційні сили узгодили єдиного кандидата? Кого б вони хотіли бачити на цьому місці?

Розділ ІІІ. Орієнтації киян щодо загальнополітичної ситуації та ситуації в місті Києві

Які месиджі для виборчої кампанії обрати? Як вони будуть сприйняті виборцями? Яку оцінку кияни дають ситуації в сфері медичного забезпечення, комунального господарства, громадського транспорту та інших? Чи є підтримка ідеї власної політичної сили киян? На ці та багато інших питань Ви зможете відповісти, ознайомившись з розділом ІІІ:

 • Рівень задоволення роботою сучасної міської влади. Просте питання, проста відповідь, важлива оцінки для формування акцентів власної передвиборчої риторики.
 • Оцінка виборцями різних сфер життя (та проблем) в місті Києві. Дізнавшись про те як кияни оцінюють 9 ключових сфер життя столиці, Ви напевне знатимете що саме варто кандидату/партії першочергово пропонувати виборцям.
 • Сприйняття публічних месиджів, стереотипів та ставлення до проблем.  Відповіді на 14 питань про доцільність матеріальної допомоги виборцям та встановлення кандидатами дитячих майданчиків, сприйняття Свободи, УДАРу та Батьківщини, влади та представників «донецьких бізнесових та політичних кіл», очікувань щодо приходу опозиції та власної київської політичної сили.
 • Потенціал підкупу виборців та вразливі групи. Виборці яких партій та демографічних груп є вразливими до підкупу та інших видів матеріального заохочення.

ЯК ОТРИМАТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ЗВІТУ?

Ви можете придбати його просто зараз та за ціною у 5-10 разів нижчою, аніж якщо б ви проводили його «під ключ» та тільки для себе. Також Ви зекономите не менше 1-2 тижнів, які були б затрачені на підготовку, проведення та аналіз результатів дослідження. 

Обговоріть умови придбання звіту з нашим представником через контакти. Звертайтеся:

Телефон: +38-063-478-44-10

Електронна пошта: contact@uis-ua.com

 

SiteHeart

 

 

Успіхів Вам у Ваших політичних проектах!